Лазерне лікування варикозного розширення вен в відділенні малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні з 2010 року


Досвід успішного виконання більше 1400 ендовазальних лазерних коагуляцій при варикозі з 2010 року – гарантія Вашого одужання!
Гринчук Валерій Петрович
Хірург відділення малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні
Телефон лікаря: 097-746-15-34

Біля 2000 лазерних операцій в відділенні малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні з жовтня 2010 року виконано з приводу варикозного розширення поверхневих вен нижніх кінцівок. Операційна відділення укомплектована двома лазерними установками і апаратом УЗД.

До операції кожному хворому проводиться повне обстеження.

Під час огляду хірургом проводиться маркування варикозних вен.

При ультразвуковому обстеження визначається детальна анатомія варикозних вен з діаметрами розширених вен, місця відходження гілок від основного стовбура,ділянки зворотного току крові, місця неспроможних перфорантних вен та інше.

В ранній стадії варикозу ендовазальну лазерну коагуляцію ( переваги) можливо провести без розрізів, що дуже важливо для молодих жінок.

В інших випадках – виконується ендовазальна лазерна коагуляція - стовбур вени зварюється лазером, а більш крупніші гілки видаляються через 1-3 мм проколи (мініфлебектомія).

Так званні, перфорантні вени закриваються не через розрізи, а під контролем УЗД пунктуються і заварюються лазером.

Мілкі варикозні вени закриваються за допомогою склеротерапії.

В післяопераційному періоді хворі носять компресійний трикотаж на протязі 2 тижнів постійно і до 2 місяців дозволяється його знімати на ніч і в горизонтальному положення. Опускати ногу без компресійного трикотажу заборонено.

Через 1 місяць після операції проводиться контрольне УЗД, після якого можлива корекція лікування.

Вчасно виконана операція гарантує малотравматичність, косметичність і раннє одужання.