Лікування судинних зірочок


Досвід успішного виконання більше 1400 ендовазальних лазерних коагуляцій при варикозі з 2010 року – гарантія Вашого одужання!
Гринчук Валерій Петрович
Хірург відділення малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні
Телефон лікаря: 097-746-15-34

Ретикулярний варикоз і телеангіоектазії.

Це косметичний тип варикозу, який частіше спостерігається у жінок і проявляється розширенням внутрішкірних вен і появою телеангіоектазів по боковій поверхні ноги і рідше на внутрійшій її поверхні . Як самостійне захворювання ретикулярний варикоз ніякої небезпеки крім косметичного дефекту немає. Досить часто ретикулярний варикоз є проявом початкої стадії варикозного розширення поверхневих нижніх кінцівок і супроводжується важкістю в ногах, набряками, нічними судомами.

Лікування ретикулярного варикозу і телеангіоектазій має естетичне спрямування і найефективнішим методом лікування його є компресійна склеротерапія «ссылка на склеротерапия». Під час якої в розширенні шкірні вени вводиться склерозант і дана вена притискається на деякий час еластичними панчохами. Курс склеро терапії дость тривалий – до 2 місяців. Косметичний ефект проявляється через 2-3 місяці. Інколи пігментні полоски можуть бути до року. Найкраще починати лікування в осінньо-зимовий період, щоб до весни досягти косметичного ефекту.

У разі, коли ретикулярний варикоз і телеангіоектазії є проявом варикозного розширення вен нижніх кінцівок, потрібно першочергово виконати лазерну ендовазальну коагуляцію розширенних вен, а в подальшому приступати до лікування ретикулярного варикозу.