Склеротерапія при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок


Досвід успішного виконання більше 1400 ендовазальних лазерних коагуляцій при варикозі з 2010 року – гарантія Вашого одужання!
Гринчук Валерій Петрович
Хірург відділення малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні
Телефон лікаря: 097-746-15-34

Методика склеротерапіі в використанням ультразвукового сканування і пінної технології дозволяє радикально вилікувати варикозну хворобу без операції у багатьох пацієнтів. Піна створюється безпосередньо перед процедурою. Обєм отриманої піни в декілька разів перевищує попередній об’єм препарату. Технологія лікування варикозної хвороби цим методом доведена до доскональності.


Як працює склеротерапія


Механизм дії склеротерапії полягає в досягненні зростання мж стінками варикозно розширенних вен. Введений препарат -склерозант призводит до розчинанню внутрішнього шару вени – інтими. Оголюється середній шар – медія, який складається із сполучної тканини. Притискання стінок вени призводить до зрощенню їх між собою. Таким чином вена немовби сплющується і зростається. Кровотік по ній припиняється. Для цього необхідно на деякий час щільно стиснути вени, ми використовуємо компресійний трикотаж.


Всі процеси в вені закінчуються через 6 місяців і вона перзавершаются через 6 месяцев и она превращается в тонкий підшкірний тяж. Піна перекриває кровоток в варикозній вені і поширюється по вені і запеспечує довготривалий контакт з венозною стінкою. Пінна склеро терапія дозволяє успішно склерозу вати навіт досить широкі вени. Введення препарату проводиться під контролем ультразвукового сканера (ЕХО склеротераппія). Ультразвук дозволяє побачити місце ін’єкції, що дозволяє зменшити кількість препарату,що робить процедуру безпечною і безболісною.