Варикозне розширення поверхневих вен нижніх кінцівок


Досвід успішного виконання більше 1400 ендовазальних лазерних коагуляцій при варикозі з 2010 року – гарантія Вашого одужання!
Гринчук Валерій Петрович
Хірург відділення малоінвазивної хірургії Хмельницької міської лікарні
Телефон лікаря: 097-746-15-34

– це захворювання при якому вени втрачають свою еластичність, розтягуються і розширюються. При цьому виникає неспроможність венозних клапанів і кров в поверхневих венах тече у зворотньому напрямку, що призводить до надмірного венозного тиску і до погіршання процесів обміну речовин в ногах.

Дана хвороба проявляється наявністю на ногах під шкірою розширених звивистих вен та вузлів, в подальшому на гомілках з’являються ділянки потемніння коричневого кольору та трофічні виразки. В початковій стадії при даній хворобі виникає важкість в ногах, турбують болі в м’язах гомілки, набряки ніг під кінець робочого дня.

Варикозна хвороба зустрічається у 26-38% жінок та 14-20% чоловіків працездатного віку. У наш час простежується тенденція до збільшення кількості хворих та поширення патології серед осіб молодого віку. Захворювання знижує якість життя пацієнтів, починаючи від косметичних та естетичних проблем на ранніх і закінчуючи важкою інвалідизацією при розвитку трофічних порушень та виразок.

Якщо у Вас з’явилися такі симптоми, то вам необхідно звернутися до хірурга і пройти ультразвукове обстеження, яке вже на ранній стадії може виявити варикозне розширення поверхневих вен, що і допоможе вам вчасно і правильно розпочати лікування і не допустити ускладнень.